Блог

Здоровий сон і турбота про здоров’я

Парити на хвилях комфорту!

Вам знайоме відчуття повного розслаблення, яке відчуваєш під час безтурботного відпочинку в обіймах моря? Неймовірний комфорт, як ніби ви парите в невагомості – саме так можна описати цей стан.

Матраци Nikelly створюють аналогічний ефект. Їх здатність повторювати і запам’ятовувати обриси тіла з максимальною точністю гарантує максимальне розслаблення і глибокий повноцінний сон.

У колекції матраців Nikelly представлені різні за жорсткістю матраци. Це дозволяє підібрати умови для відпочинку з урахуванням побажань кожної людини. Всі моделі забезпечують дбайливу підтримку хребта, ефективно знімають денну втому і напругу з м’язів, сприяючи глибокій релаксації організму.

Ексклюзивні матеріали – унікальні властивості

Різні поєднання унікальних матеріалів роблять кожен предмет колекції особливим і наділяють інноваційним ефектом «пам’яті». Завдяки цьому багатозональні матраци підлаштовуються під контури тіла, як морська вода.

Вам буде зручно на протязі всієї ночі, в якому б положенні ви не заснули. Додатковий комфорт під час сну створює ефект розподілу навантаження по всьому матрацу.

Поєднання передових технологій та матеріалів

Матраци Nikelly – це поєднання кращого європейського обладнання, матеріалів і технологій.

Наприклад використовуємо пінополіуретан створений за унікальними технологіями в Німеччині.

Так само добре себе зарекомендувала на європейському ринку бельгійська матрацна тканина Bekaert, яка забезпечує комфорт і неперевершені тактильні відчуття і використовується у всіх моделях наших матраців.

Для жорсткості використовуємо кокосову койру і сизаль словенського виробництва Ko-Si.

Все це дозволяє виробляти матраци європейської якості. Ваш сон буде міцним і глибоким, а на повне відновлення сил потрібно набагато менше часу.

Компанія «Nikelly» попереджає: при покупці товарів для сну довіряйте тільки сертифікованій продукції!

Матраци (251)

Схожі Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.