Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Одномісні матраци 70х190 просто ідеально підходять для облаштування дитячого або підліткового ліжка. Такі спальні блоки надають комфортний відпочинок і при цьому не навантажують м’язи, суглоби. Часто діти страждають від порушення кровообігу і одна з причин – неправильно підібраний матрац. Він може бути дуже жорстким або м’яким, в той час як зростаючому організму потрібно ортопедичний варіант.

Для кого підійде матрац 70х190?

Як правило, матрац 70 на 190 підходить і для маленьких дітей, і для підлітків до 18 років, тому сфера застосування велика. Головне правильно підібрати модель, орієнтуючись на індивідуальні характеристики.

Важливо, щоб обраний матрац повністю запам’ятовував форму тіла і не деформувався через велике навантаження. Наш інтернет-магазин надає широкий вибір відповідних варіантів, що не навантажують м’язи і не викликають втому під час пробудження. Для виготовлення використовуються натуральні і якісні наповнювачі, є ефект пам’яті.

Переваги матраців 70 на 190:

  • відмінна терморегуляція;
  • максимальний комфорт;
  • швидке прийняття необхідної форми;
  • відмінна повітропроникність;
  • захист від перегріву.

Також запропоновані моделі підтримують природне положення хребта і зводять до мінімуму можливе порушення постави.

Де придбати товар?

Якщо ви хочете вигідно купити матрац розмірами 70 на 190, то можете звернутися в наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо тільки високу якість, абсолютну надійність і захист здоров’я користувачів. Наші матраци не викликають алергічної реакції, сприяють правильному розвитку зростаючого організму і надають якісний ортопедичний ефект. Якщо ви не знаєте, на якій моделі зупинитися, то можете звернутися за допомогою до одного з наших менеджерів.