Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Одна з популярних моделей матрац з розмірами 160х200. Безпружинний варіант ідеально підходить для великогабаритного двоспального ліжка. Він гарантує повне розвантаження хребта, знімає напругу, як з тіла, так і з м’язів спини. Правильно підібрана модель допоможе позбутися від стресу, безсоння і навіть відновить нервову систему.

Переваги товару і головні особливості

Сучасний матрац 160 на 200 правильно підтримує хребет протягом усього сну і забезпечує високоякісний відпочинок, так як він запам’ятовує розташування тіла користувача і не деформується навіть під великим навантаженням.

Фахівці відзначають, що безпружинні моделі 160 на 200 абсолютно безшумні, вони не піддаються коливанням і гарантують довговічне застосування. В теорії підібрати варіант можна навіть для дитини, якщо вона вважає за краще відпочивати на великих двоспальних ліжках. Ми подбаємо про те, щоб підібрана модель повністю відповідала запитам майбутнього користувача.

Виділяють такі переваги:

  • захист від підвищеної вологи;
  • рівномірний розподіл навантаження;
  • ортопедичний ефект;
  • якісний склад;
  • довговічне застосування;
  • простий догляд.

Виробник гарантує максимальні ортопедичні та анатомічні якості виробу. Незважаючи на великі габарити такий матрац легко піддається транспортуванні, тому в разі чого його завжди можна буде перемістити.

Чому варто придбати матрац саме у нас?

У нашому інтернет-магазині можна купити великогабаритну модель 160 на 200 за вигідною ціною. Пропонуємо тільки варіанти з якісним наповнювачем і захистом від виникнення алергічної реакції. Товари повністю відповідають встановленим стандартам якості і рекомендованим технічним характеристикам. Ми готові відповісти на будь-які ваші питання.