Відображаються усі з 2 результатів

Показувати 9 24 36

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент двоспальних матраців розміром 150х190. Гарантуємо високу якість і доступну вартість. Виріб підходить для двоспального ліжка і створює оптимальні умови для здорової опорно-рухової системи людини.

Як вибрати матрац 150х190?

Стандартним варіантом вважається ортопедичний матрац 150 на 190. Його ширина становить 150 см, а довжина – 190 см. Це класичні параметри, які зазвичай використовуються для організації двоспального місця для відпочинку. Товар підходить для сімейної пари. Використання безпружинної конструкції дозволяє створити максимально комфортні умови для відпочинку і сну.

Виробник для створення цієї моделі використовує інноваційні технології, завдяки чому може гарантувати максимальний ортопедичний ефект. Матрац не деформується навіть при довгостроковому використанні.

При виборі рекомендується звертати увагу на такі характеристики:

  • наповнювач;
  • відповідність зазначених габаритів;
  • максимальна анатомічна підтримка;
  • захисний шар від підвищеної вологи;
  • рівень жорсткості.

В якості наповнювача матрацу 150 на 190 варто розглядати поліуретан, латекс. Найбюджетнішим варіантом є синтетичний матеріал, але він дуже швидко приходить в непридатність, втрачає форму і викликає болі в спині при тривалому сні. Найкраще вибирати виріб з хорошою анатомічної підтримкою, опцією запам’ятовування контурів тіла.

Чому саме ми?

У нашому інтернет-магазині ви можете за вигідною ціною купити якісний матрац для двомісного ліжка. Ми постійно поповнюємо каталог новими варіантами. Гарантуємо еластичність, відсутність деформації, надійність, підтримку здоров’я хребта і довгострокове використання. Наші менеджери готові допомогти з підбором.