Блог

Матраци для комфортного і здорового сну

Здоров’я, як відомо, не купиш, але на ньому можна істотно заощадити: закупити неякісні комплектуючі, орендувати в виробничих цілях невідповідні для цих потреб приміщення, не витрачатися на чистоту виробництва. І отримати кінцевий продукт з дуже вигідною ціною.

На жаль, багато «гаражних» компаній-виробників під виглядом анатомічних матраців реалізує продукцію сумнівної якості, яка не володіє анатомічними властивостями, не відповідає вимогам встановлених стандартів і часто виконана з порушеннями санітарних норм.

Яку користь для здоров’я можуть принести товари для сну, якщо комплектуючі місяцями зберігаються в пилу?

Яким буде термін служби матраца, якщо в гонитві за низькою ціною кінцевого продукту виробник економить на нормальних пружинах, латексі і кокосі?

У підсумку прибуток досягається за рахунок нашого з вами здоров’я. А в разі проблем з товаром претензії пред’явити нікому: координати виробника або не були вказані, або ця фірма більше не існує.

Покупець має право отримувати повну інформацію про те, що він купує, і самостійно вирішувати, економити чи ні за рахунок якості. Іноді за зовнішнім виглядом товару можна визначити, якісний він чи ні. На інструкціях до ліків докладно вказують протипоказання, на товарних етикетках – наявність або відсутність шкідливих компонентів.

А як бути при покупці матраца, якщо не заглянеш всередину?

Для оцінки якості матраца доводиться задовольнятися власними відчуттями, його зовнішнім виглядом і довірою до виробника.

Вся робота компанії “Nikelly” націлена на виробництво високоякісних, зручних і екологічно чистих товарів для сну. Саме для цього на виробництві проводяться дослідження властивостей комплектуючих і наповнювачів, комбінуються різні матеріали і здійснюється тестування готової продукції.

Кожен виріб проходить чотири етапи контролю якості:

  • При отриманні вихідного матеріалу,
  • При розкрої комплектуючих,
  • При складанні напівфабрикату,
  • При перевірці пошиття чохла і відповідності розмірів і моделі.

Строгий контроль якості всього комплексу виробництва – обов’язкова умова діяльності компанії “Nikelly”, яке гарантуватиме відповідальність компанії перед кожним своїм клієнтом.

У роботі ми керуємося нормативними документами по маркуванню виробів і правилами продажів, згідно з якими на товарному ярлику повинні бути вказані відповідні реквізити.

Здоровий сон – це необхідна умова для активного життя. З продукцією ТМ “Nikelly” кожний ранок буде добрим!

Матраци (251)

Схожі Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.