Блог

Комфортне пробудження на матрацах Nikelly

Коли дзвенить будильник – значить, найкраща частина доби вже позаду. З цією думкою добра половина людства починає новий день. Нічого дивного, що його навряд чи можна назвати бадьорим.

І ось ми відчайдушно намагаємося розбудити організм: аромат кави, холодний душ, гучна музика діють миттєво, але недовго. На жаль, уже через годину ми тягнемося за новою порцією напою, що бадьорить і мріємо повернутися в ліжко.

До речі, вчені з’ясували, що саме вона – причина всіх бід і поганого настрою. А якщо говорити точніше, то біда в неправильному матраці або зовсім його відсутності.

Перевірити матрац на «правильність» легко, якщо пам’ятати чотири важливих правила

1. Матрац повинен бути комфортним, тобто ніяких незручностей.
Людям потрібна різна кількість сну – одному досить подрімати кілька годин, інший відчуває себе жахливо, якщо не проспить десять годин. Але існує певний поріг сну, нижче якого починаються серйозні проблеми зі здоров’ям.

Здоровому організму необхідно не менше 5 годин і зручна поверхня для розслаблення – це дозволить м’язам хребта розслабитися, а міжхребцевим дискам наповнитися рідиною і потягнутися. Так, прокинувшись вранці, ми отримуємо запас в 2-3 см росту.

Тепер зрозуміло, чому саме якість і комфорт матраца ми ставимо на перше місце – тільки так організм може повністю розслабитись і ми весь день відчуваємо себе відпочившими!

2. Матрац повинен бути гігієнічним, тобто не мати неприємних запахів і при контакті з тілом людини не викликати алергічних реакцій, не мати можливості закладу та розмноження різних комах та інших шкідливих організмів.

Дорослий постільний клоп може прожити без їжі аж до одного року, ну як тут не заговориш про перевагу сучасних матеріалів і просочень, в яких клопи ще не навчилися жити.

А запах!

Саме тому середній рекомендований термін служби матраца складає не більше 5 років.

А скільки років Вашому матрацу?

3. Матрац повинен бути анатомічним, тобто повторювати контури тіла сплячої людини.

Існує думка про користь жорсткого ліжка. За старою звичкою ми орієнтуємося на дерев’яні дошки, які наші бабусі підкладали під ліжка для правильного сну.

Тільки ось ми зовсім забуваємо, що зверху вони клали матрац. Солом’яний або пуховий, він допомагав отримувати необхідну опору і заповнював анатомічні вигини тіла. Спати так затишно!

Шанувальники здорового сну часто наводять як приклад тонку повстяну підстилку, яка застосовується на Сході, але при цьому вони забувають про те, що характерною особливістю східного ліжка була велика кількість подушок, валиків і подушечок.

Завдання анатомічності – забезпечити фізіологічне положення всіх відділів хребта під час сну. М’язи хребта при цьому розслабляються і відпочивають від важкої денної роботи.

4. Матрац повинен бути анатомічним, тобто мати можливість правильно проводити відновлення і профілактику виникаючих функціональних порушень людського організму.

Створені на основі розроблених технологій і нового покоління матраци Nikelly, повністю забезпечують м’яке, пластичне витягування хребта. Припиняється застій крові, розслаблюються стислі м’язи, перестають здавлюватися нервові закінчення.

Тест

  • Приляжте на матрац на бік і переконайтеся, що ваш хребет в поперековому відділі НЕ вигнувся в сторону як лук з натягнутою тятивою, а простір талії підтримується матрацом.
  • Переверніться на спину і переконайтеся, що сідниці продавили матрац, а поперековий прогин не висить у повітрі, не вигнувся в зворотну сторону, а зберігся і підтримується матрацом.

Якщо ви маєте звичку спати на спині, матрац середньої жорсткості, швидше за все, сподобається вам більше. Більш жорсткі матраци, подобаються тим, хто любить спати на животі, так як на такому матраці не збільшується прогин поперекового відділу вперед.

Можливість матраца відповідати анатомічним особливостям Вашого тіла, важлива умова для відпочинку під час сну.

Компанія “Nikelly” попереджає: при покупці товарів для сну довіряйте тільки сертифікованій продукції!

Схожі Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.